Wynajem busów 8, 9 osobowych, 12, 20 osobowych z kierowcą

W każdym roku odsetek osób wypożyczających busy z kierowcą na różne okazje rośnie. Wielu ludzi entuzjastycznie podchodzi do możliwości wynajmu tego rodzaju transportu m. in. na ślub. Powodem takich reakcji są komfort i wygoda podróży nawet ośmiu pasażerów, atrakcyjne i w pełni ubezpieczone modele pojazdów, wyszkoleni i doświadczeni kierowcy a przede wszystkim – niezwykle korzystne ceny. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób dostrzega korzyści w tego typu rozwiązaniu.

Dlaczego busy są coraz chętniej wynajmowane?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Wypożyczenie pojazdu jest niezwykle bezpiecznym sposobem na transport. Wynajmując busa do podróży możemy liczyć przede wszystkim na profesjonalnego kierowcę i na bezpieczeństwo jazdy oraz komfort użytkowania. Pojazdy znajdujące się w ofercie są w dobrym stanie technicznym, mają także aktualne ubezpieczenie i oferują bogate wyposażenie. Dodatkowo, podróż tego typu jest niezwykle komfortowa, bowiem kierowcy dostosowują się do żądań klienta, stawiają się na określonym miejscu o wcześniej ustalonej godzinie, dzięki czemu czas oczekiwania jest zminimalizowany.

Tego rodzaju przejazdy są szczególnie wygodne w przypadku uroczystości. W takich przypadkach goście nie muszą martwić się o bezpieczny dojazd i mogą w pełni korzystać z zabawy. Transport ludności za pomocą busów jest także doskonałym rozwiązaniem dla firm, ponieważ wypożyczenie pojazdów – nawet na dłuższy okres – jest dużo bardziej opłacalne niż zakup własnego samochodu. To właśnie atrakcyjna cena gra największą rolę i to ona przechyla szalę i działa pozytywnie na wzrost popularności wypożyczalni pojazdów do przewozu.

wynajem busów warszawa

Jakie są zalety wynajmowania busów z kierowcą?

Wynajem samochodu transportowego wraz z kierowcą jest z pewnością trafioną inwestycją i płynie z niej wiele korzyści. Największą z nich jest atrakcyjna cena. Wynajęcie nawet 8-osobowego pojazdu kosztuje o wiele mniej niż samodzielna podróż kilkoma samochodami, a pojazd można często wynająć na określoną ilość godzin – dokładnie taką, jaką chce sam klient Jest to także opcja dużo korzystniejsza dla środowiska, bowiem w znaczący sposób zmniejsza zużycie paliwa i redukuje emisję spalin i gazów do atmosfery.

Dodatkową zaletą jest duży poziom bezpieczeństwa przy podróży tym rodzajem samochodu. Samochody te są bowiem wyposażone w liczne systemy wspomagające, takie jak ABS czy ESP, a ich właściciele są zobowiązani nabyć pełne ubezpieczenie. Warto także wspomnieć, że te środki transportu nie posiadają limitu bagażu, a sami kierowcy pojazdów to wyspecjalizowani profesjonaliści, często mogący pochwalić się wcześniejszym, wieloletnim doświadczeniem. Same pojazdy są niezwykle przestronne i posiadają szereg udogodnień, takich jak klimatyzacja, podłokietniki, odsuwane fotele, światło lub toaleta, co bardzo pozytywnie wpływa na wygodę podczas jazdy.

Wynajem busa 8 osobowego, 12 osobowego lub 20-osobowego Warszawa – komfort i bezpieczeństwo

Nasze busy przeznaczone do transportu są niezwykle dogodnymi i bardzo dobrze wyposażonymi pojazdami. Gwarantują one najwyższe możliwe poczucie komfortu i bezpieczeństwa, jest w nich także dużo miejsca i szereg udogodnień. To wszystko sprawia, że nawet najdłuższe podróże nie stanowią problemu i potrafią być niezwykle przyjemne. Bogaty asortyment, który można znaleźć wewnątrz, znacząco uprzyjemnia jazdę i powoduje, że zmęczenie nie jest tak odczuwalne jak np. w przypadku podróży autokarem, samochodem osobowym lub pociągiem. W busach przeznaczonych do przewozu ludzi można bowiem znaleźć radio, lampki a często także telewizory.

Takie rozwiązania z pewnością nie pozwolą na nudę i umożliwią słuchanie muzyki, czytanie książki lub oglądanie programów telewizyjnych lub filmów i seriali, co z pewnością zapewni rozrywkę zarówno dorosłym, jak i najmłodszym pasażerom.

Wynajem busów – Warszawa

Jakie są więc najczęstsze okazje, w których klienci decydują się na wynajem busów? Jest ich całkiem dużo, jednak prym wiodą różnego rodzaju uroczystości takie jak śluby, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz inne spotkania rodzinne, które najczęściej mają miejsce w salach bankietowych. Dzieje się tak, ponieważ wielu gości nie posiada własnego samochodu lub samego prawa jazdy i jest to niezwykle wygodne rozwiązanie w takiej sytuacji. Poza tym samochody transportowe są wykorzystywane przy wyjazdach firmowych, gdzie to przedsiębiorstwo organizuje spotkania, gdyż jest to bardzo korzystny sposób na przewóz pracowników bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy.