Wynajem mikrobusów z kierowcą – przewóz osób – Warszawa

W naszej firmie zajmujemy się zarówno przewozem osób, jak i towarów, na terenie całego kraju i zagranicę. Jesteśmy rzetelną firmą, posiadającą szeroki zakres usług. Naszą ofertę kierujemy głównie do:

  • firm, na potrzeby przewozu pracowników na różne dystanse
  • osób indywidualnych
  • szkół oraz uczelni wyższych
  • firm zajmujących się wycieczkami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, takich, jak agencje turystyczne i biura podróży

Lubimy to, co robimy i lubimy robić to dobrze. Traktujemy Państwa zlecenia z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klienta oraz godną zaufania, ponieważ cenimy sobie dobrą współpracę i Państwa opinię o nas. Zapewniamy, że podjęcie współpracy z nami, jest dobrą decyzja, ponieważ do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając przy tym wszelkie życzenia i potrzeby klienta oraz odpowiednio dostosowując do nich naszą ofertę. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego gotowi jesteśmy zrealizować zlecenia dotyczące różnych długości i planów trasy oraz wymagających różnej wielkości samochodów.

Wynajem mikrobusów z kierowcą –  Warszawa i okolice

Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem, których zadaniem jest zadbanie o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo. Posiadamy wszelkie licencje, certyfikaty i zezwolenia, które są niezbędne, do świadczenia usług przewozu osób. Nasz zespół, to ludzie doświadczeni, jak i pełni pasji oraz kultury osobistej. W obsłudze klienta nie mamy sobie równych i gwarantujemy przyjazną atmosferę. Naszą siedzibę znajdą Państwo w Warszawie.

Oferujemy:

  • dowóz do celu wycieczki lub dowóz do innego środka transportu (np. lotniska, stacje kolejowe)
  • obsługę wesel i imprez okolicznościowych, takich jak studniówki, rocznice i inne (dowóz towarów i osób)
  • międzynarodowy przewóz osób
  • obsługę dojazdu na koncerty, wycieczki, szkolenia i wyjazdy integracyjne

Oferowane przez nas usługi zawsze łączą się z wynajmem kierowcy! Nie ma możliwości wynajmu samego samochodu.